APIE MUS KALBA. KAS MES ESAME? KĄ MES DAROME? KAIP MES DIRBAME?
ŽINIASKLAIDOJE
V.Pocius – apie gyvenimą be narkotikų beveik 20 metų: svarbiausia buvo išmokti svajoti

Graži šeima, kurioje auga du vaikai, mėgstamas darbas, energingas ir malonus laisvalaikis – iš pirmo žvilgsnio Vladislavo Pociaus gyvenime nieko netrūksta. Jis sutiktų – šiuo metu taip ir yra. Tačiau prie savo gyvenimo aprašymo V.Pocius galėtų pridėti kur kas daugiau. Pavyzdžiui, prierašą, kad yra buvęs narkomanas, alkoholikas ir vagis. Vis dėlto svarbiausias žodis čia – buvęs. (Skaityti visą straipsnį)

„ALFA CENTRAS“: SUTEIKTI PATIKĖJIMO SAVIMI, GALIMYBĘ KEISTIS IR GYVENTI KITAIP

Marijampolės savivaldybėje veikiantis VšĮ „Alfa centras“, įkurtas prieš septynerius metus ir aktyviai vykdantis veiklą padedant žmonėms, priklausantiems nuo alkoholio ir narkotikų, pakvietė susipažinti su bendruomene ir vykdomais projektais. (Skaityti visą straipsnį)

GYVENIMAS PRIE ŠIUKŠLIADĖŽĖS, ALKOHOLIS IR NARKOTIKAI: JEIGU NE MAMA, KURIAI KERŠIJO, VLADISLAVO ŠIANDIEN JAU NEBŪTŲ

Kai prieš save pakėlė ranką, Vladislavui Pociui buvo vos keliolika. Dar paauglystėje išbandęs gausybę svaiginančių medžiagų, nuo kai kurių tapęs priklausomas, lietuvis emigracijoje užsimojo ne tik išsikapstyti ir grįžti į normalų gyvenimą, bet ir visomis išgalėmis padėti tai pasiekti likimo broliams. (Skaityti visą straipsnį)

„Alfa Run“ – viskas kaip gyvenime

Pastaruoju metu sveikas gyvenimo būdas tapo savotiška mada, o žmonės vis dažniau laisvalaikį ima leisti aktyviai: važinėja dviračiais, bėgioja, keliauja. Populiarėja ir didelius entuziastų būrius surenkančios varžybos. „Alfa Run“ – vienos tokių, tačiau kartu ir visiškai kitokios. Čia nėra pralaimėtojų, nes kiekvienas, kirtęs finišo liniją, jau padarė nepaprastai daug – išdrįso mesti sau iššūkį ir ištiesti pagalbos ranką šalia esančiam. (Skaityti visą straipsnį)

„ALFA RUN“ BĖGIMO POPULIARUMO BANGA VIRŠIJO ORGANIZATORIŲ LŪKESČIUS

„Alfa Run“ – tai iššūkis įveikti 10 km ilgio trasą su 25 kliūčių ruožu, kuriame bus daug purvo, ledo, dūmų, elektros ir dar daug visko. „Alfa Run“ – tai ne varžybos, o proga išbandyti savo protinių ir fizinių galimybių ribas. Čia tampi nugalėtoju dar tuomet, kai meti iššūkį sau ir ištiesi pagalbos ranką šalia esančiam. (Skaityti visą straipsnį)

Šie žmonės kuria „Alfa Run“: daugelis jų jau buvo palaidoję save

Birželio 1 d. ketvirtą kartą vyksiantis ekstremalaus bėgimo nuotykis „Alfa Run“ yra daugiau nei sportinis iššūkis ir pramoga. Pagrindinis organizatorius Vladislavas Pocius pabrėžia, kad dalyvaujantys bėgime meta iššūkį sau ir padeda tiems, kurie kasdien kovoja su gyvenimo sunkumais būdami reabilitacijoje, o už kliūčių įrengimą atsakingi Rytis Kavaliauskas ir Artūras Černiauskas pasakoja, kad „Alfa centras“ ir darbas su „Alfa Run“ padėjo išlipti iš narkotikų liūno ir iš naujo sukurti gražų gyvenimą. (Skaityti visą straipsnį)

Kultūrizmo čempionas Vladislavas Pocius: „Buvau visiškame dugne“

Nuo laiptinėje gyvenančio narkomano iki Lietuvos ir pasaulio kūno rengybos čempiono vardo bei pagalbos likimo broliams. Tokią kelionę nuėjo 39-erių Vladislavas Pocius, kuris, kaip pats sako, buvo visiškame dugne. (Skaityti visą straipsnį)